Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol indulnak középiskolai...

Hol indulnak középiskolai tanári okatatások egyetemen?

Figyelt kérdés
Kerestem a felvin, de nem nagyon találtam, csak tanítóit. Főleg a matematika szakos tanár érdekelne és hogy hány pont kell, milyen követelményekkel. Nem baj, ha idén nem indul, még nem most érettségizek

2022. okt. 22. 09:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#mindenki

Köszi nektek!


#9 sajnos/ nem sajnos masodikos korom ota tanar szeretnek lenni, soha nem gondolkodtam mas hivatason es igy 10.be mar nem is jutna semmi eszembe ahova mennek

2022. okt. 23. 09:57
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat sajnalom :( én egyébként kezdő vagyok még, de nem tervezem a szakmában maradni. Amikor elkezdtem oda járni, előtte én is csak a tanárságban tudtam gondolkodni reménykedve, hogy amire végzek, jobb lesz a helyzet. Rosszabb lett... És már tudom, hogy ez még csak a kezdet.

Kb. Utolsó két évemben jöttem rá, hogy ilyen fizetést kb bárhol összeszed az ember, még gondolkodni sem kell. De szerencsére jó lehetőségek vannak tanári, főleg nyelvszakos diplomával is, csak készülj, hogy nem lesz kellemes megélni azt a csalódást, amit nekem is, és mindnyájunknak meg kellett, amikor eljut az agyunkig a valóság.

2022. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja, 9. Voltam
2022. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%

#7: egyetértek...


Ha valaki ezt az egyszerű információt nem képes megtalálni a neten, az hogyan fog az egyetemen bármi forráskutatást, vagy hasonlót csinálni...?

2022. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14. Majd megtanulja. Mindenki volt fiatal.
2022. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!