Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az SZTE-ről és magáról Szegedr...

Az SZTE-ről és magáról Szegedről tudnátok véleményt írni?

Figyelt kérdés

Jövőre Biológia szakra szeretnék menni. (Láttam, hogy vannak korábbi kérdések az oldalon, de azok már régebbiek.) Érdekelne, hogy manapság milyen a helyzet a a szakon.

Továbbá, mivel még sosem jártam szegeden az is érdekelne hogy mit tartogat a város. Vannak jó szórakozási lehetőségek?



2022. okt. 22. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én SZTE-BTK-s vagyok, szóval csak félig tudok véleményt mondani. Magát a várost nagyon szeretem. Sosem akartam Pestre menni tanulni, pedig közelebb is lenne (Fejér megyei vagyok, busszal Szeged három óra, Pest kicsit több, mint másfél óra), és Szeged egy köztes megoldás. Nagyon sok szórakozási lehetőség van, de nincs tömeg, nem annyira zsúfolt város. Nem tudom, szórakozás alatt konkrétan mire gondoltál, van sok klub, kocsma, étterem, kávézó, cukrász. Koncertek is szoktak lenni, ha az érdekel, augusztusban van a Szegedi Ifjúsági Napok, plusz szeptemberben szokott lenni a Welcome Camp, ami igazából egy fesztivál, összegyetemi gólyatábor néven. Nem tudom, a TTIK-n hogy van, de sok karon vannak kari bulik, ahova diákként ingyenesen vagy kedvezményesen lehet menni. Egyelőre ezek juttottak eszembe.
2022. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda mész, nem bánod meg. ;)
2022. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Én SZTE TTIK-s vagyok, a párom pedig biológus mesteren van.

Rengeteg buli lehetőség van, kocsmatúrák, bálok stb. Én egyiken sem voltam így erről nem tudok mit mondani.

Biológia BSc-n arra kell számítani, hogy kezdtek ilyen 160 körül és ebből 100 ki is bukik. Szokás megbukni biológia alapjain, kémia alapjain, biokémián, biotechnológia 2-őn, ökológián.

Nem is tudom mit írjak még, esetleg kérdez rá konkrétan ami érdekel :D

2022. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!