Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvettek, de nem iratkozom...

Ha felvettek, de nem iratkozom és (és nem is passziváltatok), egy következő felvételi időszakban ugyanúgy felvételizhetek ugyanarra a szakra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Februárban szeretnék jelentkezni egy szakra, ahova remélhetőleg fel is vesznek (már érettségiztem és kiszámoltam, hogy elég pontom van hozzá). Viszont nem kizárt, hogy nem tudom elkezdeni szeptemberben (hosszabb külföldi tartózkodás miatt). Mivel azt olvastam, hogy az első félév passziválásához nyomós indok kell, ezért arra gondoltam, hogyha tényleg nem leszek az országban huzamosabb ideig (ez a nyáron fog kiderülni), akkor csak simán nem iratkozom be, és majd a következő februári felvételi időszakban újrafelvételizem.


Van ennek bármi következménye a "második" felvételire nézve?



2022. nov. 3. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs!
2022. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pont így működik, ahogy leírtad. Ötvenszer is jelentkezhetsz ugyanoda, nem számít.
2022. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!