Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen lesz online...

Melyik egyetemen lesz online oktatás?

Figyelt kérdés

érdekelne, ha leírnátok, nálatok hogy van (jelenléti vagy online oktatás), vagy tudtok-e olyan egyetemről, ahol X-tól X ideig távoktatás lesz? Melyik egyetemek ezek?

Amennyiben leírod a szakot és hogy nappali vagy levelező, megköszönném! :)

mindenkinek menni fog a zöld kéz, köszi!


2022. nov. 9. 00:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
DE, nappali, szintén jelenléti. A főépületben, 3-4 emeleten, ahol legtöbb órám van, hideg van, főleg az audmaxban, ilyen két pulcsiban is enyhén hideg van, pedig nem vagyok fázós. Amikor a geomatban van órám, ott jó a fűtés, néhány teremben pólóban is tök jó. Az a kedvencem, amikor egyik órám a főépületben, a másik a geomatban van és így felváltva a kettő reggel nyolctól este hatig. :D
2022. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
PTE Zalaegerszeg: a főépület nyitva, a kisebb kihasználtságút bezárták. Szobákban 20 fok van elvileg, a többi helyen 18. Hogy ez így van-e azt nem tudom, de az előadót simán beleheljük és jó idő van, a gyakorlati órákon is annyian vagyunk a csoportban, hogy a kisebb termekben is jól elvagyunk. Kabátban nem igen ülünk, talán 1x volt rajtam és màsokon is, amikor még nem indult el a (minimális) fűtés és mi voltunk először a héten az előadóban. Online vizsgázást sem terveznek nálunk, amit lehet mindent jelenlétiben próbálnak megoldani.
2022. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

SZTE-BTK. Nekünk a szorgalmi időszak már valószínűleg jelenlétiben fog befejeződni, a vizsgaidőszak is-is. Nem minden épület lesz nyitva, a mi két épületünk például biztos nem, így lesznek jelenléti vizsgák, de nem a saját karunkon. Viszont, ahol lehetséges, ott lehet online vizsgát tartani. A harmadik opció, ami például nekem is van, hogy utolsó órán mindenki megírja a vizsgát.


Fűteni szerintem nálunk fűtenek, én sokszor a radiátor mellett ülök, és volt, hogy pulcsiban rendesen izzadtam mellette. Én nem szoktam fázni, de nem is vagyok fázós.

2022. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ELTE, estis vagyok, de nappalis tárgyat vettem fel, de ahogy tudom, nem tesznek különbséget.

Nem volt őszi szünet, de egy héttel előbb véget ér a szorgalmi időszak és online lesznek a pótzh-k, vizsgák.

Vagy valami ilyesmi.


Első pár héten kellemes hűvös volt a teremben, ahol az utcsó gyakorlatom van, de legutóbb valami erős fűtés volt.


Bár nem tudom, 20 fok alatt nekem is kellemetlen, sokpulcsis, úgy is fázós lenne, de a 21-22 nekem tökéletes, 23 felett melegem van és nem funkcionálok tökéletesen.

2022. nov. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!