Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kb. Egy ev alatt be lehet...

Kb. Egy ev alatt be lehet magolni a 9-10 ostalyos tananyagokat?

Figyelt kérdés
Most 10.es vagyok, de kulfoldi alternativ iskolaban tanultam eddig magantanulokent (minimum felevig igy is marad) es teljesen mas dolgokat tanultam mint ami magyar kerettantervben van. Most egy sima gimnaziumban szeretnem befejezni az iskolat, de nem szeretnem elolrol kezdeni, es valahogyan be kene csatlakozni...vagy felevkor, vagy jovore csatlakoznek be, es addig meg kene oldani hogy ne legyek lemaradva, meg ilyesmi. Alapvetoen minden nap egesz nap raerek tanulni, csak nem tudom mit csinaljak, hogy alljak neki az egesznek. hasonlo tapasztalatok, velemenyek?

#iskola #10. osztály #felzarkozas
2022. nov. 11. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne bemagolni akard, mert akkor élből meg fogsz bukni a következő osztályban.

Értelmezve, megértve kell megtanulnod, hogy tudj rá építkezni a köv. osztályokban.

2022. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor megtanulni...nem feltetlenul ugy ertettem hogy bemagolni. Alapvetoen a kerdesem az lenne hogy erdemes nekiallni, vagy annyira kinszenvedes lenne hogy inkabb maradjak magantanulo...
2022. nov. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!