Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok, mire jó az óralátogatás?

Tanárok, mire jó az óralátogatás?

Figyelt kérdés

Arra gondolok amikor az igazgató és a helyetted beül egy órádra.


4.éve vagyok a pályán, eddig 2x ültek be, most megint befognak és már gyomoridegem van.


Azt képzelem, hogy árgus szemekkel csak rám szegeződnek, engem elemeznek, én pedig elfogok rontani valamit stb...

5.osztályba jönnek be.



2022. nov. 23. 07:21
 1/8 A kérdező kommentje:
*helyettes
2022. nov. 23. 07:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakmailag semmi így, mert az igazgató nem a munkáltató, és - hacsak nem ő is ugyanolyan szakos tanár - szakmai szempontból se tud sokat az egészhez hozzáadni. Ha még a munkaközösség vezetője ülne be, az érthető lenne, de ebben a formában én csak a tanárok vegzálását láttam így megvalósítani.


De érdemesebb erről őket megkérdezni.

2022. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne az értelme, hogy ha egy tanárra sok lenne a panasz akkor beülnek és megnézik, hogy miképp viselkedik a tanár.


Csak ez azért nem jó mert amikor beülnek őt figyelni akkor általában angyallá változik. Ilyenre nálunk is volt példa anno.


Szerintem erre az lenne a megoldás, hogy minden tanterembe (vagy legalábbis azokba ahol sokat van óra) helyezzenek fel kamerát amely hanganyagot is rögzít és a tanórák ideje alatt legyenek monitorozva. Ezzel tanárokat és diákokat is védenék.

2022. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi vagyok.


Helyesbítek.


Nem is kell igazából, hogy monitorozva legyenek, csak legyen ott szimplán egy kamera ami figyel és ha valaki panaszt jelent akkor abból visszanézhető, hogy mi is történt.

2022. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Komolyan tanár vagy? És ilyen a helyesírásod? ...
2022. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Elváló igekötők helyesírása!!! Kérlek, nézz utána!
2022. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmire.

A helyesírás viszont hasznos, ha tényleg tanár vagy, nem ártana egy kicsit gyakorolnod!

Üdv, egy másik tanár

2022. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen kollégák miatt megy az a hír, hogy a tanárok/tanítók nem tudják, tehát tanítják.
2022. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!