Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha aktív a félévem...

Mi történik ha aktív a félévem, de nem fizetem be a tandíjat? Behajtják rajtam, vagy csak törlik a félévemet?

Figyelt kérdés

Tehát megúszhatom-e úgy, hogy nem fizetek és nem lesz anyagi következménye?

Az okokra most nem térnék ki.



2022. nov. 23. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Behajtják rajtad, ráadásul az rémlik, hogy ha nem fizeted ki időben, akkor késedelmi díjat is számolnak fel, szóval még többet is kell fizetned
2022. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem úszod meg a befizetést
2022. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj részletfizetést, megadják, ha alapos az indok.Ha nem fizetsz és aktív a féléved, akkor törlik és a tartozást adók módjára b fogják hajtani.
2022. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Tartozás esetén nem lehet vizsgákra jelentkezni, így legjobb esetben a felvett szemináriumokat-gyakorlatokat teljesítheted csak. Kérsz részletfizetést, ha ez sem opció, kérd meg a TO-t, hogy passziválják utólag a félévedet. Tudom, a szabályzatban mindennek határideje van, de a gyakorlatban nálunk legalábbis annál rugalmasabbak. Kamat nem tudom van-e, de késedelmi díjakat fel szoktak számolni, szerintem nem éri meg erre várni.
2022. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az elkeserítő válaszokat. Na és ha utólagosan passzíváltatok, akkor törlődik a befizetési kötelezettség? Túl szép, hogy igaz legyen, de megpróbálom.
2022. nov. 24. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!