Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a Semmelweis egyetemre...

Aki a Semmelweis egyetemre jár ápoló szakra az segítene nekem?

Figyelt kérdés
Semmelweis egyetemre szeretnék menni ápoló szakra és az lenne a kérdésem, hogy oda felvesznek biológia érettségi nélkül is úgy hogy magyar, töri, matek, angol, német érettségim van? Vagy mindenképp kell biológia is?

2022. nov. 24. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ápoló, és nem is tudom biztosra, de nekem úgy rémlik, kell egy középszintű (vagy emelt természetesen) biológia is.

A Felvin, a szakkeresőben rá tudsz majd pontosan keresni, amint lemegy a keresztféléves felvételi

[link]

2022. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kell egy természettudományos tantárgy is. Régebben legalábbis kellett.
2022. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 unclimbedtree ***** válasza:
Szia! Nekem ez az első évem ápolóin a Semmelweisen és csak 1 emelt érettségire lesz szükséged, viszont ajánlom a bioszt, mert már az első félévben olyan szinten tanítják és nehéz belőle vizsga (én angolból emelteztem am).
2022. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!