Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia, kémia és fizika...

Biológia, kémia és fizika érettségi nélkül bekerülhetek a Semmelweis Egyetemre a mentőtiszt szakra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szlovákiai egészségügyi középiskolába járok és a Semmelweis Egyetemre szeretnék jelentkezni mentőtiszt szakra. Egy évig tanultam biológiát, kémiát és fizikát (elég gyenge volt az oktatás), ezért nem lesz érettségim belőlük. Szerintetek mennyi esélyem van arra, hogy bekerülök?

2020. jan. 10. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

felvin utána tudsz nézni, hogy mik a követelmények

megkerestem neked:

[link]

2020. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Esetleg meg tudnád mondani, hogy lesz-e kémia vagy fizika azon a szakon? HA felvesznek:D
2020. jan. 10. 17:04
 3/7 anonim válasza:

Szia! Igazából attól függ, hogy sikerül az érettségid. Bekerülhetsz azok nélkül is, de 4-es és 5-ös között kell érettségizned.

Add be a jelentkezést, ha nem sikerül, sebaj! Jövőre lesz időd bőven csinálni pl bioszból emeltet, akkor viszont majdhogynem biztos

2020. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A Sote csak nevvel rendelkezik szinte semmi massal ( sajnos tapsztalat) . Szerintem nezz szet mashol is!:) esetleg Nyiregyhaza?

Ha ugyanezt a diplomat kevesebb gyomorgorccsel es idegosszeroppanassal szerezheted meg, jobban megeri😀

2020. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha csak névvel rendelkezne, nem kerültek volna ki onnan sosem nagyon jó szakemberek meg elismert sem lenne Közép-Európai szinten :)
2020. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! :)

Én is szlovákiai vagyok és majd szintén magyarországi egyetemet szeretnék választani. Megkérdezhetem, hogy melyik középsuliba jársz?

2020. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
SZŠ DS:)
2020. márc. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!