Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Ybl-re felvesznek közepesen...

Az Ybl-re felvesznek közepesen szar jegyekkel és érettségivel?

Figyelt kérdés
Minenből kb 2-3 vagyok szerintetek bejuthatok az Ybl-re?

2022. nov. 27. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a minimum pont feletti pontod van, akkor igen.
2022. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mérnöki területen belül az épitesz-épìtő nem egy túlságosan megfizetett irány. Ha netán még írsz egy faxa érettségit de nincs hozzá affinittásod akkor meg pláne nem lesz egy jó karrier belőle, saját meglátásom szerint. Aztan mindenki saját maga dönt persze.
2022. nov. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de érdemes megnézni a korábbi ponthatárokat
2022. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó építészek sem kereslek sztem kimagaslóan alkalmazottként, egy közepes meg pláne nem
2022. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Családban nyomatják, hogy egyetemre kell menni amihez nekem semmi kedvem de ha már muszáj akkor csakis pestre... Építészetből ott az Ybl a leggyengébb szerintem...
2022. dec. 5. 01:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha semmi kedved hozzá, csak a szüleid nyomatják, akkor az építész szak garantált zsákutca.

Összesen két helyen van ilyen képzés Budapesten. Még mindig talán a BME presztizse nagyobb, de az Ybl-t se mondanám gyengének.

2022. dec. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!