Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen miert nem engedik...

Egyetemen miert nem engedik hogy lefotozzam a sajat zh-m? Ennek mi az ertelme? Nem lathatom kesobb hogy mit irtam?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg a tanár nem szeretné, ha kiszivárognának a kérdések, mert lusta mindig újakat kitalálni.
2022. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónál a pont. Mondjuk egyrészt ha csak nem egy ötven+ kérdésből álló dolgozatról van szó, akkor ha az ember nem fotózza le, akkor is emlékezetből eltudja mondani többé-kevésbé, hogy mik voltak a dolgozatban, szóval igazából az, hogy kiszivárogjanak a kérdések, kb. elkerülhetetlen. Mármint, én a dolgozatok után elég jól szoktam emlékezni a kérdésekre, még akkor is, ha sok volt. Szóval na, elkerülhetetlen a kérdések kiszivárgása, ha valaki elakarja mondani másnak, hogy mik voltak a kérdések, akkor is eltudja mondani, ha nem fotózta le.
2022. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétségtelen, emlékezetből is el lehet mesélni nagyjából a kérdéseket, de azért egy fénykép mégis sokkal több és pontosabb információt ad.

Szerintem olyan tanár is van, aki azért sem szeretné, ha lefényképeznéd, mert attól tart, hogy otthon nyugodtan utána tudsz nézni szakirodalomban / megmutatod más hozzáértőnek, és utána belekötsz a javításaiba. (Én legalábbis mindig ezt gyanítottam egy volt tanáromról...)

Amúgy nálunk is ez volt általában, de főleg szigorlatoknál, záróvizsgánál emlékszem, hogy nem lehetett fotózni, viszont később, ha kérted, előszedték bármelyik fogadóórán, sőt volt oktató, aki türelmesen végigvette veled az összes megoldást.

2022. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak lefényképezhettem, hanem haza is vihettem. Nálunk fordítva volt, a ZH alapján beírta a jegyeket magának. És a félév végén, ha valamivel nem értettem egyet, vagy rosszul írta be, akkor nekem kellett vinnem a hazavitt ZH-t igazolni, hogy rossz jegy lett beírva.
2022. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak megnézni lehet vagy még azt sem. De tényleg a kiszivárgás és a zh körbejárását akarják ezzel elkerülni. Pont ezért fényképezzem le zh alatt, ha olyan oktatónál írom és meg tudom tenni.
2022. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!