Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van lehetőség egyetemet...

Van lehetőség egyetemet hamarabb befejezni?

Figyelt kérdés

Tudom iskola válogatja, és igen érdeklődtem már náluk, de lassan itt a félév vége és választ nem kaptam.


Szóval én Csecsemő és kisgyermeknevelő Ba levelező képzésre járok, ahol elég jól haladok, és ha tovább is feltudnám venni a tárgyaimat ilyen tempóban tudnék hamarabb végezni.


Amina hangsúly van az ugye a gyakorlat amit a 3 eves képzésre elosztottak 6 félévre.

Valaki hallott már olyanról, hogy ezt esetleg hamarabb felvehette?

Mert ezen áll vagy bukik a dolog.

Az iskola elég messze van tőlem és munka, család mellett nekem sokat segítene az, ha hamarabb tudnék végezni, hiszen jól is haladok. Akkor csak emiatt nem kéne elhúzni.



2022. dec. 5. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aha, simán lehet ilyeneket egy csomó helyen (konkrétan azért tudom, mert anyám megcsinálta munka mellett, levelezőn a tanterv szerint 7 féléves pénzügy és számvitelt 6 félév alatt), a tanulmányi osztállyal beszéld meg, hogy milyen ütemben adnád le a gyakorlatokról szóló igazolásokat.
2022. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! Majd zaklatom őket többször ;)


De akkor ezek szerint nem kizárt.

2022. dec. 5. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld megkérdezni S. Oszkár csoportban facebookon, ott azt kifejezetten egyetemisták nézik, talán valaki tud segíteni. Régen ezt jobban lehetett kivitelezni, ma már kevésbé szeretik, kreditrendszer és tárgyak egymásra épülése miatt is nehezebb, meg nyilván bármi nem sikerül, akkor ugrott az egész. De a tanulmányi osztállyal mindenképpen beszélni kell.
2022. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!