Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunon, vizsgajelentkezésnél...

Neptunon, vizsgajelentkezésnél hányszor/meddig lehet átjelentkezni egy másik időpontra?

Figyelt kérdés
Van erre valami limit? (a másik időponton is van még hely)

2022. dec. 16. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nincs, általában a vizsga előtt 1 nappal már nem lehet variálni.
2022. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Most vagy 24, vagy 36 órával a vizsga kezdése előtt nem lehet már változtatni, már nem emlékszem
2022. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Intézménytől függ.
2022. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, akkor ezek szerint bárhányszor lehet variálni, de csak ez bizonyos ideig, ugye


(ELTE amúgy)

2022. dec. 16. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4. igen
2022. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én volt hogy egy tantárgyból legalább 5x eljátszottam, hogy le-föl jelentkezgettem, csak mindig más időpontokra (nehéz vizsga volt, nem voltam biztos a tudásomban, ezért mindig átvariáltam és inkább átraktam a messzebbi dátumra a vizsgát :D). Nálunk azt hiszem a vizsga előtt 36 óráig lehet még feljelentkezni vagy lejelentkezni, szóval tényleg csak ez az egyetlen dolog, amire figyelni kell, hogy nehogy elfelejtsd lemondani, vagy hogy elfelejts feljelentkezni.
2022. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!