Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 hét felkészülés mennyire...

2 hét felkészülés mennyire elég első féléves anat vizsgára?

Figyelt kérdés

Nem vittem túlzásba a tanulást, a buktató képleteket megtanultam és olvasgattam az elméletet de nincs mély tudásom…

2 hét a vizsga előtt mire elég?

Felső és alsó vt., törzs, néhány szövettani metszet és fejlődéstan is egy kicsi…



2022. dec. 19. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
A bukáshoz elég lesz.
2022. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb indulattal tanácsolom, hogy zárd be a gyakorit, és kezdj inkább tanulni. Ha azzal foglalkozol, és nem mással, akkor elég lehet a 2 hét. De ha netezgetsz meg mindent is csinálsz helyette, az úgy nem fog működni.
2022. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát...nem a legbiztosabb, hogy elegendő lesz.
2022. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
nem akarok ilyen orvos kezei közé kerülni :(
2022. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Attól függ, hogy ténylegesen mennyit tudsz. Az évközi demóid hanyasok lettek? És az írásbeli anatod (nem tudom Szegedi vagy-e) hanyas lett?
2022. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
az írásbeli 3, a kar demo 4, 3 a láb és a törzs 5, de ha nehezebbeket kérdeznek demokon nem biztos hogy ilyenek lettek volna
2022. dec. 20. 12:51
 7/19 anonim ***** válasza:
6%

Legalább a 4-re hajts.

Ha ennyi sincs meg benned, hagyd ott az orvosit.

Nem neked való.


Nem akarok, hogy selejt lásson el.

2022. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7. Ha olyan ostoba lennék, mint te, nem írogatnék ide.
2022. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia hatos vagyok, nekem 3 lett az irasbeli, kar 5, láb 3 és törzs 2

Úgyhogy mostmár én is elkezdtem izgulni. Valahogy összehozzuk, soknak lett ennél rosszabb

2022. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%

2 hét mire nem elég? Igaz én egy született zseni vagyok de egy tőlem gyengébb képességűnek is illik 10 nap alatt felkészülni, hogy átmenjen. Én ha kell az egész orvosi anyagot megtanulom max 1 hét alatt de még saját magamon szívműtétet is magasabb minőségben elvégzem tutorialvideók és hivatalos dokumentációk alapján mint a hivatásos sebészek. Ezt onnan tudom hogy komoly mesterséges intelligencia fejlesztőmérnökként dolgoztam magánklinikán és messze a legintelligensebb személy voltam, az orvosok és kutatók olyan alacsony szinten voltak hozzám képest mint egy 8 általánost végzett taxisofőr egy professzorhoz.


Üdv egy K+F szektorban dolgozó alkalmazott matematikus summa cum laude PhD habil egyetemi docens

2022. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!