Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy hónap alatt fel lehet...

Egy hónap alatt fel lehet készülni emelt angol érettségire?

Figyelt kérdés

Tavaly tavasszal csináltam meg a közepet az 94% lett. Azóta nem nagyon angoloztam csak olvasgattam meg sorozatot néztem angolul.

Megcsináltam a tavalyi emeltet annak az írásbeli része 85% lett. Van esélyem arra, hogy még tíz százalékot javítsak ezen az eredményen egy hónap alatt?



2022. aug. 31. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
60%-tól sikeres a vizsga. Szerintem sikerülni fog, de ha neked nagyon kéne az a 95%, az is teljesíthető, ha intenzíven tanulsz.
2022. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá veletlen nyelvvizsgát elvastam érettségi helyett bocs
2022. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sikerülhet
2022. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed. Csinálj meg még több korábbi feladatsort, hogy jobban lásd mi az ami esetleg kevésbé megy. A szóbeli témakörökre is készülj.
2022. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Mármint, erős lett a középszintű érettségid, illetve a tavalyi emelt, amit csináltál, az is elég erős lett. Szerintem is csinálgass régebbi angol emelteket, de jó sokat, és akkor abból látod majd, hogy átlagosan miből mennyi százalékot érsz el.
2022. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Igen. Van rá esély.
2022. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem sikerül olyan jól, akkor beszámíttathatom a középszintűm eredményét?
2022. szept. 16. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!