Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkeztem egyetemre de nem...

Jelentkeztem egyetemre de nem kért érettségi eredményeket.Akkor az fent van a rendszerben igaz? Emelt érettségit újra írtam azt felraktam a tanúsítványokhoz.

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az iskolában, ahol érettségiztél, felviszik a rendszerbe az eredményeket.
2022. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm
2022. dec. 26. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is jelentkeznék, de külföldön érettségiztem, nagyon macerásnak tűnik mindent elintézni, más a rendszer is :(
2022. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyermekeim egy jó szakmával most többet lehet keresni vállalkozóként mint bármelyik diplomával, és ez csak fokozódni fog mert senki nem tanul szakmát, munka meg egyre több lesz.
2022. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"...mert senki nem tanul szakmát,"

Ez fals, többen tanulnak szakmát, mint amennyien egyetemen vannak, Magyarországon pedig ez hatványozottan igaz.

2022. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem indul a városunkban csak 1-2 szakma képzése mert annyi a túljelentkezés 🤦 Megye legnagyobb városa, csókoltat a kedves mama
2022. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!