Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik az Állatorvostudományi...

Akik az Állatorvostudományi Egyetemen újonnan induló, kutató zoológus szakra jelentkeznek, milyen pontokra számítanak?

Figyelt kérdés

Kémiából, biológiából, vagy esetleg mindkét tantárgyból fogtok emelt érettségit tenni? Milyen százalékokra számítotok?

Ha nem ez az elsődleges cél, akkor hányadik helyen jelölitek meg?



2022. dec. 23. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mint ate-hallgato én azt mondanám, hogy egy 410-440 pontos ponthatárra nyugodtan lehet számítani.
2022. dec. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
sziasztok, valaki eltudná linkelni? én tegnap néztem a felvit de csak biológiát és állatorvosit láttam, de ez nagyon érdekelne!! köszi
2022. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

megtaláltam, elnézést

nekem annyi kérdésem lenne, hogí mivel nem láttam az önköltséges összeget, szerintetek mennyire lehet számítani félévente? a jelenlegi szakommal elfogynak a féléveim

2022. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom nem indul önköltséges képzési forma, csak államilag támogatott.
2022. dec. 28. 00:23
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Gondolkodok azon, hogy ide is beadom, de biztos nem lesz első helyen.


Mindkét tárgyból emeltem lesz és legrosszabb esetben is kb 360 pontom lesz.


Kérdező, te mikkel jelentkezel ide és szerinted kb hány pontod lesz?


Egyébként az önköltség ezen a képzésen 1 450 000 Forint.


[link]

2023. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én már korábban érettségiztem. Két emelttel most 416 pontom van, viszont félek, hogy ez nem lesz elég.

Most azon gondolkozok, hogy az emelt kémia eredményemen próbáljak javítani kb 20%-ot, vagy inkább csináljak egy 80% fölötti kémia közepet és egy felsőfokú nyelvvizsgát. (A bioszommal elégedett vagyok, azon szerintem nem tudnék már javítani.)


#5-ös te milyen szakokat jelölsz meg előtte?

2023. jan. 6. 00:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok


A gyógyszerészt biztosan bejelölöm több helyen is és az állatorvosin is gondolkodok. (Kutatni szeretnék az állatbetegségekkel és a gyógyításukkal kapcsolatban)



(Én is korábban érettségiztem, de nincsen kémia érettségim, szóval idén abból még leteszek egy emeltet belőle.


Bioszra nem igazán tanultam korábban így elég gyenge lett, viszont egy tárgyból sokkal könnyebben felkészülök magas százalékra egyetem mellett.)



Én azt javaslom neked, hogy akkor is készülj fel a felsőfokú angolból, ha az emelt érettségit teszed újra.

Jelenleg is angol nyelvű természettudományos szakra járok, és az előadások követéséhez nagyon jó, ha erős alapod van a nyelvből.



((Ha úgy döntesz, hogy kémiából emeltezel és szeretsz úgy tanulni, hogy tanulótársakkal segítitek egymást akkor szívesen rendelkezésedre állok)

2023. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Hátha ez segít nektek: [link]


(nem néztem meg)

2023. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ez most lehet buta kérdés, de megnéztem a videót, ha 2023ban indul először akkor hogy tudnak erről már a "hallgatók" nyilatkozni?
2023. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Eddig is volt 'Biológus mesterképzés zoológia specializációval', ami nagyon hasonló, mondhatni ugyanaz mint ami most fog indulni, csak a neve más. Akik a videóban szerepelnek, ők zoológus specializáción vannak/voltak.
2023. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!