Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb tankönyv,...

Melyik a jobb tankönyv, amiből egy kisiskolás tanulhat?

Figyelt kérdés
A kisfiam Apáczais könyvből kezdett, de iskolaváltás miatt Mozaikosból kell mostantól tanulnia, és a régi tanító neni és több ismerősöm is azt mondta, hogy nehezebb a Mozaik kiadós.
2010. okt. 1. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Most azt kérdezed, hogy melyik a legjobb könyv, vagy melyik a legkönnyebb??? Szerintem egy könyv attól jó, ha nehéz.
2010. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ÉKP-s általános iskolába jártam (értékközvetítő és képességfejlesztő program), és ott tanultunk Apáczaisból alsó tagozaton. Így felnőtt fejjel azt, mondom, hogy ha egyszer gyerekem lesz szeretném, ha ő is ezekből a könyvekből tanulna :)Mozaikos könyveim csak felsőben voltak (fizika, biológia stb.) A kisfiad ÉKP-s osztályba járt vagy csak szimplán ilyen könyveik voltak?
2010. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok az elsőnek még annyit, hogy ezzel nem értek egyet. Egy könyv akkor jó, ha megfelel a kisgyerek életkorának, értelmi szintjének, különböző típusú és nehézségű feladatok vannak benne, hogy a tanító a gyerekek egyéni fejlettségéhez mérten más-más feladatokat is tudjon nekik adni. És a külalak sem utolsó szempont, egy alsós könyv, legyen nagyalakú, telis tele színes képekkel, hogy öröm legyen belőle tanulni. Szóval nem a legnehezebb könyv a legjobb...
2010. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tantárgy?
2016. okt. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!