Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tanfolyamot végezzek el?

Milyen tanfolyamot végezzek el?

Figyelt kérdés

Műszaki, pénzügyi dolgok nagyon távol állnak tőlem sajnos.

Viszont szeretnék olyat elvégezni amivel azért lehet pénzt is keresni.

Érettségim van.

23/L


2023. jan. 1. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz szívesen a szabadidődben?

Milyen tantárgyakból voltál jó?

2023. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Irodalom, nyelvtan.

Szeretek zenét hallgatni, görkorizni, filmet nézni, barátaimmal lenni, szórakozni.


Szakács szakmám is van, dolgoztam abban is és kereskedelemben, de valahogy egyik se volt jó...sajnos nem az én világom. Jelenleg egy gyárban dolgozom, kell a pénz nyilván megcsinálom azt is amit kevésbé szeretek, de örülnék ha elvégezhetnék egy hozzám közel álló képzést.

2023. jan. 1. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

"egy hozzám közel álló képzést"

Ehhez ismerned kéne magadat, de nem úgy tűnik, hogy ismered. :)


Valami irodai munka?

Szövegszerkesztés, ilyesmi mennyire áll közel hozzád?

2023. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jól látod. Keresem magam még mindig sajnos.

Nem tudom mert még nem próbáltam, de ha elképzelem magam benne olyan 60%-ban tetszene szerintem.

2023. jan. 1. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:

"Szakács szakmám is van, dolgoztam abban is és kereskedelemben, de valahogy egyik se volt jó...sajnos nem az én világom. Jelenleg egy gyárban dolgozom"

Ezek közül melyikkel mi volt a baj és melyikben mi volt a jó?

2023. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!