Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. O. S. Van olyan iskola...

S. O. S. Van olyan iskola ahol pszihologusi tanfolyamot tudok végezni okj-sen érettségi után? Amúgy mért mondják sokan hogy ez nem jò szakma és csak hobbiként végezze el valaki?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 21:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Győrbe szeretnék nagyon menni! :)
2013. jún. 16. 21:11
 2/9 anonim ***** válasza:

A pszichológusi szakmát egyetemen, főiskolán oktatják, elvégzése esetén diplomát kapsz, nem okj-s szakmát.


Jelenleg hat helyen folyik akkreditált egyetemi szintű pszichológus alapképzés Magyarországon, ezek:


Debreceni Egyetem

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Károli Gáspár Református Egyetem

Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Pécsi Tudományegyetem

Szegedi Tudományegyetem

2013. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pszichológus egyetemet végez de mentálhigiéné asszisztens lehetős okj-n
2013. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
pszichológusi tanfolyam :DDD ilyesmit csak egyetemen tanítanak, diploma kell hozzá... hobbiként nem lehet ilyesmit csinálni, ehhez elhivatottság kell, nagyon sok idő, munka és pénz, mire az ember eljut odáig, hogy pszichológus lehessen.. azért mondhatják, hogy nem jó szakma, mert túlképzés van, nagyon nehéz elhelyezkedni.
2013. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja értem. Ès mentálhigénia asszesztensi képzés van Győrbe?

Ehhez tudna nekem valami infòt adni. Mert telon nem olyan nagyon tudok keresni. Lassù. Amùgy sorry a helyesìrásért.

2013. jún. 16. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Mentálhigénia asszesztensi képzés jelenleg nem folyik Győr semmilyen intézményben sem.
2013. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ês pesten kivül hol van ilyen kèpzés ami viszonylag közelvan mòrhoz?
2013. jún. 16. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Mórhoz a Budapesti egyetemeken kívül egyik sem esik úgymond közel, a lenti listán megtalálhatók azok az egyetemek ahol oktatják a mentálhigéniai asszisztenst, ezen kívül nincs más választásod.


Debreceni Egyetem - Debrecen

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Budapest

Károli Gáspár Református Egyetem - Budapest

Pázmány Péter Katolikus Egyetem - Budapest

Pécsi Tudományegyetem - Pécs

Szegedi Tudományegyetem - Szeged

2013. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben azért köszönöm :)
2013. jún. 16. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!