Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rossz néven veszik az iskolai...

Rossz néven veszik az iskolai könyvtárban, ha ideiglenesen visszaviszem a tankönyveim egy részét?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy közvetlen suli után fogok utazni egy rokonomhoz, és értelemszerűen nem szeretném magammal ráncigálni a tankönyveimet (szerdától vasárnapig ott leszek, szóval lesz cuccom így is rendesen). Szerintetek nem fogják rossz néven venni?

2023. jan. 2. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:
(Mielőtt valaki beírja hogy "szünet van teeee mit beszélsz itt az iskoláról, jobb kamut nem tudtá' kitalálni?" ez január végén esedékes, de szeretek előre tervezni).
2023. jan. 2. 20:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod otthon hagyni a könyveidet? Vagy a padodban?
2023. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem otthon hagyod? Egyébként általában a suli könyvtárosok nem szoktak leszidósak lenni, tehát nyugodtan.
2023. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 Egész nap vándorlunk, úgyhogy semmit nem tudunk ott hagyni, nem igazán bízunk a többi osztályban...

#3 Nem lesz időm hazamenni mire indul a buszom :')

2023. jan. 2. 21:18
 5/8 A kérdező kommentje:
*hazamenni és visszaérni
2023. jan. 2. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Hát meg lehet szerintem mondani a könyvtárosnak, hogy ez van és nagyon jó lenne, ha oda le tudnád rakni a könyveket.

Picit OFF, de én elkéretőznék az utolsó, vagy az utolsó két óráról, hogy legalább csak haza dobhassam a könyveket. Szülőddel tudsz ilyet írattatni, ha nem vagy még 18 éves.

2023. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, a szülői kikérő tényleg jó ötlet. Egyébként a könyvtárosok tényleg kedvesek szoktak lenni, de azért ne aznap állíts be a könyvtárba, előtte kérdezd meg :D
2023. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném rossz néven, mondjuk mondják is, hogy ritka normális vagyok.😂

Komolyra fordítva a szót, szerintem ha szépen megkérdezed, akkor nem fognak belőle gondot csinálni. Nem kértek még tőlem ilyet, de nem zavarna, ha ott lenne pár napig a könyvtárban.

2023. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!