Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Étteremben visszaviszitek az...

Étteremben visszaviszitek az üres poharakat/tányérokat ha végeztetek és a pincér nem volt érte?

Figyelt kérdés

Távoli rokonokkal voltunk étterembe karácsony előtt és már indultunk volna de a rokonom ránk szólt, hogy vigyük a tányérokat vissza a pulthoz , néztünk rá furán, de inkább visszavittük, a pincéren is meglepődöttséget láttam igazából


Más is csinál ilyet vagy csak nekem fura?


2022. dec. 27. 23:43
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Én nem szoktam a tányérokat. Ha viszont mondjuk csak egy kávét iszom akkor azt mindig visszaviszem.
2022. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Vendéglátósként mondom, hogy én nem szeretem, ha visszahozzák a vendégek. Igaz szép gesztus, de ez nem az ő, hanem az én dolgom, nem szeretem ha más belepiszkál.
2022. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez önkiszolgálókban szokás, étteremben nem. Lehet életük első alkalma volt, inkább neked kellett volna szólni, hogy ezt itt nem kell.
2022. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Helytől is függ. Például egy burger kingben szinte biztos húzzák a szájukat, ha el kell pakolni egy asztalról ezt már láttam pár ott dolgozón. Ott pl visszaviszem a tálcát, kidobom a szemetet, de egy étteremben nem találkoztam még ilyennel vendégként. :) Általában az volt a protokoll, hogy amikor végeztünk jeleztem, hogy fizetnénk, a felszolgáló összepakolt és hozta a borsos vagy nem borsos fizetni valót.
2022. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Sosem vittem még vissza, önkiszolgálós étteremben sem, szervízdíj erre is fel van számolva.
2022. dec. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Önki étteremben szervizdíj, jópofa :D
2022. dec. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem viszem, mindenhol van erre megfelelo ember.
2022. dec. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nincs mindenhol megfelelő ember, az említett önkiszolgáló éttermekben, ahova iskola után vagy munka közben járnak az emberek, már aki jár ilyen helyekre, munkába vagy iskolába, ott nincs erre megfelelő ember, hanem vissza kell vinni. Nyilván nem oda ahonnan hoztad, hanem az erre kijelölt ablakba vagy tálcagyűjtő szekrénybe.
2022. dec. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4%
8 Dehogynem, ott is osszeszedik utanad. Vagy a kovetkezo max🤷🏼‍♀️
2022. dec. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ott a következő vendég kénytelen odébbrakni a parasztok mocskát.
2022. dec. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!