Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha spanyolból szeretnék...

Ha spanyolból szeretnék érettségizni, de az iskolámban nem lehet, akkor hogyan tehetem meg?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Tanítottak spanyolt az intézményben? Ha nem, akkor nem vizsgázhatsz belőle
2023. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Elég bonyolult, hiszen kell évvégi osztályzat belőle. Ha ott nem tanítanak, másik iskolában kell megoldani ezt.


Nem írtad, hanyadikos vagy, de egyébként hallottam olyanról, hogy valaki megoldotta, második nyelvként egy másik intézményben tanuljon, de mivel egy roma srácról van szó, aki lovárit tanulhatott így német helyett, ezért valószínűleg ez egy különleges helyzet. De ezek szerint valahogy megoldható.

2023. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha még tanuló vagy, keress egy iskolát ahol tanítanak spanyolt, és kérdezd meg, hogy tehetsz-e ott belőle osztályozó vizsgákat, mert ez szükséges az érettségihez.


De ha már van érettségi bizonyítványod, bármilyen érettségire jelentkezhetsz, nem érdekes hogy középiskolában tanultad-e.

2023. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én ugyanígy voltam, kell keresni egy sulit ahol tanítanak spanyolt és megkérni egy oktató spanyolt oktató tanárt, hogy vállalja el az osztályozó vizsgáidat. Utána a saját suliddal kell beszélni hogy indítsanak vendégtanulói kérvényt. Ha van még van kérdésed írj nyugodtan privátban.
2023. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!