Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Előfordult, hogy az általános...

Előfordult, hogy az általános vagy középsuliban büdös volt az öltözőtökben?

Figyelt kérdés
Nálunk a lányöltözőben többször is volt így. Sokszor akiknek előttünk volt tesijük már bebüdizték az öltözőt, de olykor mi is büdik voltunk tesi után. Zuhanyzásra nem volt lehetőség, megszáradtunk, visszaöltöztünk aztán úgy voltunk a többi órán.
2023. jan. 13. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan iskolai öltözö ami nem büdi?
2023. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak tornagatya szagnak hívtam. Nálunk úgy 6-7. osztályba mikor kamaszodni kezdtünk, akkor volt már zavaró. Szerencsére volt 3 zuhanyzó, 5 perc alatt végeztünk 15-en a tusolással. Néha elment vele a szünet, de jobb volt mindenkinek, ha lecsapattuk magunkat.
2023. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

Dezodorról vagy parfümről nem hallottatok ugye?


Én életemben egyszer fürödtem tesi után de rámhívták az veszélyes állatok befogására specializálódott szakembereket mert azt hitték egy óriáskobra szabadult el a zuhanyzóban akkora lőcsöm van. De én fürdés nélkül leizzadva is illatosabb vagyok mint más letusolva úgyhogy szükségem sem volt rá.

2023. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!