Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milton Egyetem tényleg rossz?

Milton Egyetem tényleg rossz?

Figyelt kérdés
Szeretném levelezőn elkezdeni idén szeptemberben a szociológia szakot. De ezt a képzést ponthatár nélkül más nem indít (272 össz pontszám). Milyen az iskola? Milyen a szak? És esetleg levelezőn jelenleg valaki végzi? A bejárás mikor szokott lenni?

2023. jan. 13. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindent elmond róla, hogy ott tanít Deutsch Tamás és Simicskó István!!
2023. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
NEM mond el mindent róla! Egyik sem tanít engem (gazdinfó). Én imádom ezt a sulit. Nem első egyetemem, és a legjobb, amit valaha tapasztaltam. Imádom a tanárokat, a hangulatot, az egész légkört, és pont amiatt, hogy mindenki támogató és pozitív, iszonyatosan sokat is tanultam itt. Életem legjobb döntése volt ide jönni és alapvetően megváltoztatta a jövőmet! A szociológia szakot nem ismerem, arról nem tudok részletesen mesélni, de amit én tapasztaltam a suliból, az 5*.
2023. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Nekem inkább a Miltont szidó trollokról mond el mindent, hogy mennyire nincsenek tisztában a munkaerőpiaccal. Ez az ő tudatlanságuk, és szégyenük. Sok kérdés alatt kifejtették, akik értenek is hozzá, hogy ezt az egyetemi színvonalas farokméregetést csak azok csinálják, akik soha nem fordultak meg a munkaerőpiacon, és még csak egyetemisták, vagy még csak készülnek. Max az első munkahelyedre jelentkezéskor érsz valamit azzal, hogy honnan jöttél, még ott sem mindig, onnantól viszont csak a skilljeid meg a tapasztalataid számítanak, senkit nem érdekel a papír. Annak csak az a feltétele, hogy legyen meg. Nalubk több osztályvezető is "noname" egyetemen végzett. Ha van is munkáltató, aki előírja, hogy milyen egyetemről végzett hallgatót keres egy állásra, az egy korlàtolt barom, akit kerülni kell messzire, és csak saját magától veszi el a lehetőséget, hogy egy esetleg alkalmas, precíz munkaerőt megszerezzen, csak mert neki nem tetszik az egyeteme.
2023. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Egyszer a HR-es hölgy továbbított egy önéletrajzot ahol a jelentkező itt végzett. A szakmai interjút bonyolító nagyon intellifens senior szakemberekkel egymásra néztünk hogy mi ez valami hotdogárus képző hely? Dobtuk is ki az önéletrajzot, mi ilyen névtelen helyekről nem alkalmazunk kóklereket.
2023. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

#4

Jó nagy lúzer balfsz banda vagytok "nagyon intelligens szakemberekkel. Röhögnöm kell. Valszeg a jelentkező jobban járt, hogy nem hozzátok ment. 😉

2023. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

"Egyszer a HR-es hölgy továbbított egy önéletrajzot ahol a jelentkező itt végzett. A szakmai interjút bonyolító nagyon intellifens senior szakemberekkel egymásra néztünk hogy mi ez valami hotdogárus képző hely? Dobtuk is ki az önéletrajzot, mi ilyen névtelen helyekről nem alkalmazunk kóklereket."


1, HR: ez nem foglalkozás, nem munka. a mérnök, programozó azok foglalkozások.

2, senior szakember: ez sem igazi foglalkozás.

3, vajon egy HR-es "szakember" honnan tudja, milyen a színvonal bizonyos egyetemeken? tapasztalatom szerint sehonnan-

4, mivel szakmai kérdéseket úgysem tudtok feltenni, mert nem értetik semmihez, ezért végül is érthető, h mindenféle mondvacsinált okokkal szóbeszédekre alapozva szelektáltok, ebből is látszik, mekkora semmihez nem értő naplopók vagytok

5, ha esetleg nem lett volna világos nektek, mi reál területen dolgozók egy alkoholista közmunkást is többre tartunk, mint titeket, ahogy a legtöbb IGAZI munkát végző ember

2023. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

6. Te nem vagy szakember, még ha egy senior szakemberrel összenéztél is.

Nem bonyolító, hanem lebonyolító!

Ki az a mi?

Szánalom.

2023. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk ez a Befektetőcsávó mindenhol mást hazudik, csak annyi esze van, hogy a felhasználóneve is publikus, így vicces is, hogy minden kérdés alatt más munkahelye van meg más végzettsége. 🤣
2023. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

#8 akkor ezt nem csak én figyeltem meg? xD

Multkor még egyetemi tanszékvezetőként szólt hozzá egy témához de volt már atommagkutatóintézetben mérnök, programozó, egyéni vállalkozó, aukciós tárlatvezető, svájcban szívsebész kanadában ingatlanreferens

De a kedvencem az volt amikor a Sport szekcióban osztotta az észt valakinek női kézilabdaedzőként :DDD

2023. jan. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én 33 éves vagyok és a szociális ágazatban dolgozok. Ez lenne az első diplomám és még mindig nem tudom hogy mit tegyek 😅

Hasznosak voltak amúgy a válaszok köszönöm :)

2023. jan. 16. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!