Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Jedlik Ányos Szakközép...

A győri Jedlik Ányos Szakközépiskolába érdemes lányoknak is menni?

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok és gépipari szakra,angol előkészítővel szeretnék jelentkezni.Vmilyen mérnök szeretnék lenni.Szerintetek elfogadnának lányként?

Köszi a segítséget.


2010. okt. 3. 09:40
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Ha érdekelnek ezek a dolgok, jelentkezz bátran. Szerintem ez semmilyen hátrányt nem jelent (igaz én nem a Jedlikbe jártam) , én személy szerint örülök, hogy vannak ilyen lányok is :) (Gépésznek tanulok és a szakunkon is vannak lányok, szóval csak hajrá)

2010. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze, hogy elfogadnának:) Egy főleg fiúkból álló suliban örülnek a lányoknak. Ma már amúgy is elég sokan választanak ilyen területet lányok közül. A Jedlik pedig jó suli.
2010. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtatok.
2010. okt. 3. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
IGEN!!! még több lányt :D
2011. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!