Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha szinte...

Mit csináljak, ha szinte semmi szakirodalom nincs a szakdolgozatomhoz?

Figyelt kérdés
Fordítórendszerekről, fordításról írok, egy saját "találmányról", szinte semmi használhatót nem találtam, mivel ez a megvalósítás majdnem teljesen új. Szakdogát sem találtam ezzel kapcsolatban. A szakdogám szinte már totál kész van, csak az a rész hiányzik, ahol az előzményeket vázolom fel. Oda is írtam már, összehasonlítottam a jelenleg megtalálható fordítórendszerekkel, de egy wikipédia link a Google fordítóról nem szakirodalom.

2023. jan. 17. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Ha a saját találmányod akkor írj te szakirodalmat hozzá.
2023. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Amelyik témához túl sok vagy túl kevés szakirodalom áll rendelkezésre, azt a témát nem kellene abban a formában erőltetni, mert vagy lerágott csont vagy semmi értelme.
2023. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
Chomski munkássága kizárt, hogy nem jó. Formális nyelevekkel kapcs dolgok? Vagy automaták? Vagy MI alapjai, ha neurális háló.
2023. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!