Felvi.hu kérdések?

Figyelt kérdés

1. ha mesterszakra jelentkezem alapszak után, a többletponthoz nem kell feltöltenem semmit ugye? TDK-m nem volt, gondolom plusz pontom nincs, duális képzésen végeztem az alapszakot, az nem számít plusz pontnak ugye?

2.a szakképesítéshez mit kell írni? ha csak alapszakom volt (és pl. foszk nem) akkor semmit ugye? hiszen azt is ők kérdezik le ahogy néztem, nekem semmit nem kellett beírnom, csak hogy van.

3. a dokumentumokhoz fel szoktak tölteni bármit? vagy ezt az iskola adja meg ahova jelentkezel? gondolom nyelvvizsgáról se kell pl mert ha nem lenne, akkor diplomát sem kaphattam volna igaz?


2023. jan. 17. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most februártól megyek msc-re, nekünk csak be kellett írni a nyelvvizsgák kódjait azt hiszem, de feltölteni se a nyelvvizsgákat, se az érettségit, de a diplomát nem kellett.
2023. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőhöz annyit, hogy nézd meg, mire ad a konkrét egyetem pluszpontot. Simán lehet, hogy valahol ér olyasmi pontot, ami neked van, csak nem jutott eszedbe.

A nyelvvizsgák számát írd be, de feltölteni nem kell.

2023. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdéseim nekem is vannak a mesterszakhoz, írtam is a felvinek, de nem jött válasz tőlük. Akkor semmit se kell feltölteni, ami nem jelent pluszpontot, meg azon kívül, hogy beírom a nyelvvizsgákat? Én ezt a leckekönyv dolgot nem értem, hogy most kell-e vagy sem, és ha igen, a TO-tól kell-e kérnem, mert amit az oklevélhez adnak mellékletet, azt rendesen kinyitni se lehet, hogy lemásoljam. Nekem legalábbis a szét kéne vágnom.
2023. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3, van olyan szak, amelyik kéri a leckekönyvet felvin keresztül. TO ad pecséteset, azt tudod lemásolni és feltölteni.
2023. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor is, ha ugyanaz az egyetem, ugyanaz a szak, csak mesterben?
2023. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!