Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tóparti 6 osztályos angol...

A tóparti 6 osztályos angol tagozatára hány ponttal vesznek fel kb. (Szfvár.)?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 17:02
 1/3 A kérdező kommentje:
+Mi a véleményetek róla?
2023. jan. 18. 17:28
 2/3 anonim válasza:
100%

Én nem hatosztályos vagyok, de a suliról tudok mesélni. Szerintem kerüld. Nem olyan elit mint ahogy mondják. Nem számít a gyerek lelke, csak hogy jó híre legyen a sulinak. Kirakat iskola. Jó eredményeket hoz maga a Tóparti, de arról nem beszélnek hogy szinte mindenki első osztálytól kezdve jár magántanárhoz, és pl a nyelvvizsgákat az itteni nyelvi tanárokkal nem lehet lerakni. Közel sincs annyi program, mint ahogy híresztelik, konkrétan nyomasztó az egész légkör. Versenyistálló az egész, és ha nem nyalja az ember az igazgatónő seggét, nem kap lehetőségeket szereplésre. Én amit speciel nagyon bánok az az, hogy nincs normális cserediákprogram.

Én megbántam hogy Tópartis lettem. Nem ajánlom

2023. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor oda felvételizek😁
2023. jan. 21. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!