Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt szintű, vagy a...

Az emelt szintű, vagy a középszintű angol érettségimet kérjem?

Figyelt kérdés
A középszintű angolom 92%-os lett, az emelt szintűm 76%-os. Az érettségi bizonyítványomban melyiket kérjem? Melyikért jár több plusz pont, ha ELTE Fizika szakra akarok menni mondjuk?

2023. jan. 19. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól rémlik, az ELTE fizika szakára nem kell az angol érettségi.
2023. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Az emeltet, mivel nyelvvizsgának számít és pluszpontot kapsz érte.
2023. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Hogy érted, hogy melyiket kérjed? Automatikusan úgy számolnak, hogy több pontod legyen.
2023. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A jobb százalékot kérd a bizonyítványba, mert érettségi átlagot csak azzal számolnak. A többi pontot úgyis úgy számolják, hogy minél jobban járj vele, de az átlagnál az számít, hogy milyen szám szerepel a bizonyítványban.
2023. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A tanúsítvány is nyelvvizsgát ér, 2-es, amiatt nem kell a bizonyítványba azt íratni.
2023. jan. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A bizibe a közép eredményét kért, tanúsítványként meg az emeltet. Ez azért jó, mert az átlagba a közepet számolják bele és így pár ponttal több lesz neked.
2023. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs olyan hogy te kered, azt szamitjak amit utoljara csinaltal.
2023. jan. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ... Nem azt kéne ideírni, ami SZERINTED van, hanem ami van. A kettő sajna nem egyezik ... És halvány gőzöm nincs, hogy ezt a fajta nonszensz megoldást vajon honnan szedhetted!
2023. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Rosszul gondolod, pont, hogy ilyen nincs. Nem abból kéne kiindulni, hogy "szerinted" mi van... Tőlem is megkérdezték. Akkor még nem tudtam, hogy van bármi hatása a pontszámításra, úgyhogy az emeltet kértem a bizonyítványba. Azóta tudom, hogy a közepet kellett volna, mert annak nyilván jobb volt a százaléka. (A négyes válaszomban leírtam, miért fontos ez, és a hatos is megerősítette.)
2023. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Attol meg, mert SZERINTEM, az meg nem jogosit fel hogy ugy beszelj mint ahogy tetted,de persze biztos tobbet er a felig elmakogott angolod, de inkabb az etikat kellett volna atnezned. Persze tevedni meg mindig emberi dolog, de sajnos a bunkosagot meg a gyerekeid is tartani fogjak.
2023. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!