Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emelt szintű, vagy a...

Az emelt szintű, vagy a középszintű angol érettségimet kérjem?

Figyelt kérdés
A középszintű angolom 92%-os lett, az emelt szintűm 76%-os. Az érettségi bizonyítványomban melyiket kérjem? Melyikért jár több plusz pont, ha ELTE Fizika szakra akarok menni mondjuk?

2023. jan. 19. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

(Kilences vagyok.)

#10 Nem tudom, hogy ezt nekem vagy a nyolcasnak szántad, de egyedül a te stílusod volt itt sértő, nem a miénk. Előtted ketten világosan leírták, hogy van ilyen lehetőség, és bizony szerepe is van, majd te írtál egy "szerintem" kezdetű, helytelen információt tartalmazó kommentet. Ha valaki ezek után megjegyzi, hogy rossz ötlet ilyen kérdésekre ilyen jellegű válaszokat adni, akkor nehogy már ő legyen a hülye. Igen, tévedni emberi dolog. De gondolkodás nélkül osztani az észt olyan dolgokról, amikről láthatóan nincs elég infód, majd felháborodni azon, hogy ezt valaki szóvá meri tenni, az bizony baromság.

Az én "félig elmakogott angolomról" pedig csak annyit, hogy folyékonyan beszélek angolul. Sem neked, sem másnak nem tartozok magyarázattal, de nem egy embert készítettem már fel nyelvvizsgára, érettségire. Úgyhogy ne aggódj, a saját érettségim óta is szorgalmasan használom a nyelvet, és legfeljebb pozitív irányba változott azóta a nyelvtudásom. Az etika anyag átnézését pedig inkább neked javasolnám, mert nem mi vagyunk azok, akik teljesen indokolatlan módon mások létező vagy nem létező gyerekeit is bevonják a sértegetésükbe. :)

2023. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!