Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék véleményeket kérni...

Szeretnék véleményeket kérni a budapesti Eötvös Loránd Technikumról és a Szily Kálmán Technikumról? Minden pozitív és negatív vélemény is érdekelne!

Figyelt kérdés

#Eötvös Loránd Technikum #Szily Kálmán Technikum
2023. jan. 23. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, a Szilyben vagyok végzős, szerintem a diákok nagyon vegyesek, bár nem vészes. Nekem szerencsém volt, mert jó osztályom van. Inkább az érettségit adó tagozatokra menj (info, gépész meg talán a nyomdászok azok még)


A szakmunkásokat kerüld, mert ott vannak az igazi suttyók. Tanárok kedvesek, segíteni akarnak és nem szívatni, bár mint mindenhol itt is vannak kivételek és mivel én infós vagyok ezért arról tudok nyilatkozni: Néhány szakmai tanár nagyon el van szállva magától és bunkók.

2023. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Már az új rendszer van, ha érettségis képzésekre mész akkor asszem már 5 év, ha kifejezetten nyelvi előkészítős infóra akkor 6 évig kell itt lenni, ami azért szerintem sok. Én már 5 év után idegbeteg vagyok és alig várom, hogy elmehessek. Összeségében ezt a sulit inkább nem ajánlom, ha voltál nyílt napon akkor amit ott elmondtak, annak a fele se igaz sajnos.

2023. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!