Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon felvennének anglisztikár...

Vajon felvennének anglisztikára kettes-hármas félévi és év végi jegyekkel?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Minek, mi lenne vele a terv?
2023. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Angolból hogy állsz?
2023. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen gyenge év végi jegyekkel felvehetnek, ha nagyon jó eredményt szerzel az angol emelt érettségin meg a másik felvételi tárgyadon (pontszámítás duplázással).
2023. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 jó érettségi és simán.
2023. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

sima, én is anno úgy kerültem be hogy angolon kívül mindenből 2-es 3-as voltam. tudsz ilyenkor duplázni, ami annyit tesz hogy csak az érettségi jegyekből számítják a pontokat. ha rágyúrsz az angol érettségire, szerintem nem lesz probléma. VISZONT! csak azért ne menj anglisztikára, mert úgy vagy vele, hogy az angol neked jól megy és a nyelvtudás mindenhol kell. 1. húzós ám az anglisztika én most éppen az irodalmi előadások miatt sz*pok rendesen, a nyelvészeti tárgyakat is csak azért tudtam letenni, mert online vizsgák voltak. 2. nem fogsz tudni elhelyezkedni. ma már mindenki tud angolul. hacsak nem célirányosan angol nyelvészetben/irodalomban/történelemben akarod elmélyíteni a tudásodat(azaz kutatás) akkor ne menj anglisztikára, meg fogod bánni. esküszöm még egy okj is sokkal jobb ilyenkor


-egy elte anglisztikás felsőbbéves

2023. febr. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!