Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvin kell valahogy jelezni,...

Felvin kell valahogy jelezni, hogy ismétlő érettségi vizsgát fogok tenni tavasszal?

Figyelt kérdés
A mostani, február 15-ig tartó felvételi eljárásban jelentkezek egyetemre. Biosz érettségit újra fogom írni, hogy gyűjtsek még egy kis pontot. Kell ezt valahogy jeleznem a felvin a jelentkezés leadásakor, vagy úgyis megjelenik majd a rendszerben? Érettségim van már mindenből, még évekkel ezelőtt fejeztem be a gimnáziumot, szóval csak ez az egy biológia érettségi tanusítvány hiányzik. Köszi a válaszokat!

2023. jan. 28. 19:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Most a testreszabásnál találtam egy olyan lehetőséget, ahol az érettségi kibocsátásának évét kell jelölni, és alatta az opció, hogy "2023-ban is érettségi vizsgát tesz". Akkor gondolom ezt kell jelölnöm, és ez elég. Erősítsetek meg ebben, vagy javítsatok ki ha kihagytam valamit légyszi
2023. jan. 28. 19:25
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelezni kell! Ahogy mondod.
2023. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!