Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen tanár(ok)hogy taníthat...

Ilyen tanár(ok)hogy taníthat is aki biztatja a gyerekeket egymás megverésére? (link)

Figyelt kérdés

Eldurvultak már nagyon a dolgok

[link]



2023. jan. 28. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
A b.dös k..vaéletbe, ez kiverte most a biztosítékot, de keményen...
2023. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemsemmi...
2023. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi pénzért ilyen munkaerőt lehet kapni.
2023. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
Ezért kell jó kondiban tartani magadat, ha velem történik hasonló eset én pikk-pakk kifektetem mind a 20 embert komolyabb erőfeszítés nélkül olyan dinamikus és kigyúrt vagyok
2023. jan. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
követelések megvannak teljesítmény meg átment minősíthetetlen alpáriba.
2023. jan. 29. 00:13
 6/20 A kérdező kommentje:
azért ennyi pénzért ,sőt ingyen munkával is embertelen 1 gyerekre rá úszítani 20-at közbe röhögve nézni a bűncselekményt felbujtóként.
2023. jan. 29. 00:21
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem taníthat, mint a történet is mutatja. Addig taníthatott, míg nem derült ki róla, hogy ilyen.


A történet amúgy nem életszerű: [link]


-A képen látható pár mm-es hajánál fogva nem lehet a fejét megfogni

-Életszerűtlan, hogy a tanár attól haragszik valakire, mert az meg meri kérdezni, hogy mi a házi feladat


Ettől még primitív dolog megveretni, nem egy tanártól, de egy oktatásban képzetlen felnőttől is.

2023. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Börtönben is rendszeres az ilyen hogy a smasszer a rabokkal vereti meg a másikat.


Egyszer például rám 7 embert küldött a smasszer abból 2-t kiütöttem azelőtt hogy hozzám értek volna, még a 3. sikerült könyökkel állba vernem dulakodás közben úgyhogy elkábult a negyediket pedig tokán rúgtam az is hatástalan lett a maradék 3 az jól szét csapott de álltam a sarat és egy két jobb horgot bevittem rájuk viszont már nem maradt erőm leütni őket. Szépen utólag rendeztem a tartozásomat velük amiért kaptam +1,5 évet de nem bántam meg.


Ilyen esetben ha ilyen tömeg támad rád szűk keresztmetszetet kell keresni és nem szabad hogy körbeálljanak, el kell szaladni például a bejárati ajtó mögé és ahogy jönnének ki rajta ott álcsúcson verdesni mert egyszerre nem férnek ki többen. Az a lényeg hogy ne kerítsenek be, ha pedig mégis akkor mozogni mindenfelé és fejre célozni az ütéseket.

2023. jan. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szelekció.
2023. jan. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

"követelések megvannak teljesítmény meg átment minősíthetetlen alpáriba."


Ha pedig nem teljesülnek a követelések akkor a normális tanárok még kevesebben lesznek és még többen az ilyenek.


De eleve az ilyenek elkerülhetőek lettek volna nagyrészt ha nem hagyták volna ennyire lecsúszni a tanári szakmát.

2023. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!