Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha most nem...

Mi történik, ha most nem jelenek meg felvett PPKE-BTK vizsgán 2023-ban?

Figyelt kérdés

Szép estét!

Most 2023-ban, ha a PPKE-n egy felvett vizsgán nem jelenek meg, akkor annak fizetési kötelezettsége lesz, a vizsga letelte után - a nem teljesített státusz mellett -, vagy esetleg valami más kövekezménye is?


- Vizsgaszabályzat azt írja, hogy:

"Amennyiben a hallgató a vizsgán nem jelenik meg, illetve azt nem kezdi meg, úgy

teljesítménye nem értékelhető."

- Gondolom a nem értékelhető az annyit tesz ki, hogy "nem teljesített" státuszt kap az az óra, igazam van?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2023. jan. 31. 21:43
 1/2 A kérdező kommentje:

Illetve, ha jól tudom, akkor fizetési kötelezettségem lesz az alkalom elhalasztása miatt, erről eetleg tud valaki valamit, az összeg nagyságáról?

Mielőtt még bárki írná, nem tudom már leadni sajnos, hülye voltam és félrenéztem a vizsga leadásának az időpontját sajnos.

2023. jan. 31. 21:53
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A tanulmányi osztály.

Amúgy kérhetsz halasztást.

2023. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!