Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Külföldi középszintű pszicholó...

Külföldi középszintű pszichológia érettségi számít valamit FOK-on?

Figyelt kérdés
Szerbiában élek és itt mi nem írunk sem matek, sem töri érettsétig, hanem Magyart egy választható nyelvet és egy választható tantárgyat. Ugye két emelt szintű érettségit rakok majd biológiából és kémiából külön, viszont a mi sulinkban a választható tárgynak a pszichológiát választanám. Azt FOK-on elfogadják, illetve számít valamit a felvételi pontjaimba? It Szerbiában középszintűnek van tekintve az a pszichológia érettségi, akkor az Magyarországon is annak számít? Sajnos ezekről nem sok információt találni sehol. Válaszokat előre is köszönöm!

2023. febr. 6. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Magyarorszagon nincs erettsegi pszichologiabol.
2023. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval inkább rakjam valami másból? Csak mert például pontkalkulátorokon be lehet rakni
2023. febr. 6. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem abbol rakd, ami a legcelszerubb. De lepontozni kar. ;-)
2023. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 Azért lettél lepontozva, mert létezik érettségi pszichológiából.

Kérdező, az Oktatási Hivatal oldalát nézegesd:

[link]

2023. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ezeket a pontokat végigolvastam, de sajnos nem lettem előrébb, közben írtam az egyetem pontkalkulátor email címére, oda várom a választ éppen. Esetleg ha valaki még tudja szívesen meghallgatom a választ, mert kérdéses mennyi a várakozási idő
2023. febr. 6. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!