Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anglisztikán miért lehet...

Anglisztikán miért lehet hamarabb szabvált felvenni, mint más szakokon? (több kérdés)

Figyelt kérdés

1.A héten tárgyfelvételnél 6.-án lehetett felvenni az angolos tárgyakat, 9.-én a szabadon választható tárgyakat. Ennek ellenére már 6.-án be volt telve egyik-másik angolos szabvál, pedig azokat elvileg a többivel együtt kellett volna megnyitni. Ők miért vehették fel hamarabb?

2.Miért kell (képzéstől függően) 12-15 szabvál kreditet teljesíteni? Általában sehol nincs már hely, mert leterhelődik a Neptun, és mire odajutsz, betelt (kivéve pl.gyepgondozás, amit még mindig furcsállok, hogy van). Szerintem vagy hirdessenek több helyet, vagy ne kelljen ennyi. Ha valaki ebbe jobban belelát, kérem, magyarázza el, miért kell ennyi.

3.Miért ilyen szar a Neptun? Nem lehetne valami más rendszert használni? (tudom, valószínűleg nem mindenhol használják ezt, de ahol igen, ott is kérdéses, hogy miért)



2023. febr. 9. 15:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!