Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelező bemenni a középsuliba?

Kötelező bemenni a középsuliba?

Figyelt kérdés

A szóbeli felvételin, illetve a technikumok egészségügyi alkalmasságián kötelező megjelenni? Ha éppen úgy látom, felvettek az első helyre (ide nem kellenek ezek), és az alsóbb szakok így már "nem érdekesek", akkor megtehetem, hogy nem megyek be szóbelizni, esetleg alkalmasságira? Végülis nem teljesítem a felvétel egyik felvételét, így nem nyerek felvételt. Megtehetem ezt?


U.i.: a középiskolai felvételire vonatkozik a kérdésem.



2023. febr. 9. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
meg
2023. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Tudni és hinni nem ugyanaz. Nem kötelező megjelenned, csak a végén nehogy úgy járj, hogy végül egyik feltétele sem sikerült, mert az elsőt benézted, a többit elutasították mert nem jelentél meg.
2023. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"Kötelező bemenni a középsuliba?"

Nem, hiszen elmúltál 16 éves.

2023. febr. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, 2-es! Pontszám alapján bárhova bekerülnék, egész jól sikerült.
2023. febr. 12. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha 16 éves lennél, nem felvételiztél volna.
2023. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
36%
A gimnázium még a közoktatás része, szóval igen.
2023. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!