Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógytesis középiskolások,...

Gyógytesis középiskolások, Akik lúdtalp vagy gerincprobléma miatt jártok gyógytesire, egész órán mezítláb vagy esetleg zokniban vagytok? Vagy csak a speciális gyakorlatoknál?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 21:49
 1/5 anonim válasza:
100%
én ludtalp miatt járok, és egész órán mezitláb vagyok, bár az összes feladat "a lábamról szól", szóval lehet ezért
2023. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 12 fős brigád a gyógytesis csapat, vegyesek a problémák: asztma, gerinc, lúdtalp, de mindegyikünknek kötelező egész órán mezítláb lenni; már az öltözőben le kell venni a zoknit. - ugyanis mindig van tartás-, járásjavító gyakorlatsor
2023. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 subrette ***** válasza:
100%

Középiskolás éveimben gerinctornára jártam a normál tesi mellett. Mezítláb voltunk mindig. Ide nem is vittem tornacipőt, és nekem kényelmetlen lett volna cipőben lenni.

De én normál tesin is gyakran mezítláb tesiztem, mert szabadabban tudok így mozogni és gimiben már engedték, hogy mezítláb legyünk.

2023. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy másik iskola tornatermébe jártam gyógytesire, ahol tanárt sem ismertem. Az tanév első órájára teljes felszerelésben mentem be, mert nem tudtam pontosan, hogy mi lesz a tanár elvárása. A csoport többi tagja is így tett, mert ők is idegen iskolákból jöttek. Amikor elkezdődött az óra, a tanárnő elmondta, hogy milyen órákra számíthatunk, és ahhoz öltözetre lesz szükségünk. Nálunk is mindenkinek más-más baja volt, de ettől függetlenül kérte, hogy ne vigyünk magunkkal tornacipőt az órákra, és a zoknit is hagyjuk az öltözőben.
2023. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem tornacipőben kell lennem :/

sosem mondták ,hogy vegyük le

2023. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!