Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nekem kell kérjem, hogy...

Nekem kell kérjem, hogy adjanak beutalót? Pár hónapig húsmentesen eltem, másfél éve tejmentesen ... Gerinc,- és ízületi bantalmak gyötörnek.

Figyelt kérdés

Most h egyre gyakoribbak a deréktáji becsipodeseim, megelégeltem és felkerestem a háziorvost. Odáig jutottunk a beszélgetésben, h becsipodik az ideg, fáj... Rögtön egy szorolapert nyúlt, semmilyen kérdést nem tett fel, csontkovacshoz küldött.


Másnap újra hívtam telefonon, h nem fogyasztok tejet és aggódom h a csontkovács kárt tesz ,(csontritkulás pl kizáró ok) de erre azt mondta, hogy a kalcium hiányt lehet pótolni étrend kiegészítőkkel.


Tudom h én vagyok a béna, de most hogy van fel újra, és kérjem h adjon egy beutalót ortopediara ,reumatológiara es nézzünk egy teljes vérkép ez is??!?


Vagy ez mennyire normális háziorvosi hozzáállás? Nekem kissé feluletesnek tűnik, ez az első találkozásunk mióta idekoltoztunk.

(Pest megye, 16.kerulet)



2022. nov. 13. 00:15
 1/6 A kérdező kommentje:

***hívjam fel újra és kérjem hogy adjon beutalót?!?


+ A háziorvos azt mondta a csontritkulás, másfél év tejmentesseg után kizárt, menjek nyugodtan csontkovacshoz

2022. nov. 13. 00:17
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Ez baromsag (amit te allitasz)!

Tobb mint 20 eve egy korty tejet nem ittam, semmilyen formaban, es megis makkegeszseges vagyok! Semmilyen tablettat nem iszok, siman egeszsegesen taplalkozom (novenyi etrenden vagyok).

2022. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Baromság?!? Az állítások a panaszom. És csak remélem hogy semmi komoly. Jó lenne ha nem kellene talalgassak.
2022. nov. 13. 01:11
 4/6 A kérdező kommentje:
*az állításom a panaszom*
2022. nov. 13. 01:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a panaszaidra gondolt a 2-es, hanem a feltételezésedre. Rengeteg ember nem iszik tejet, még sincs csontritkulása. Ha nem iszol tejet, eszel húst, gondolom másban is tudatosan táplálkozol, például fogyasztasz zabot, esetleg növényi tejet főleg, ha mandula, ezekben például több kálcium van, mint a tejben. Ráadásul gondolom a korod sem indokolja, hogy fennálljon a csontritkulás.

Persze kérhetsz vérképet, de valószínűleg jobban ért a panaszaid gyógyításához, mint te.

2022. nov. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hivd fel. Kell a verkep! Sok minden kuderul belole! Elobb a verkep, csakis utana a csontkovacs!
2022. nov. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!