Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni orvosit miért ne...

Debreceni orvosit miért ne válasszam?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy most fog épülni az akkumulátorgyár, és hogy emiatt a Debreceniek egészsége veszélybe kerülhet. Többen is mondták, hogy azért adják be a jelentkezést inkább máshová.


Ezen a tényezőn kívül viszont mi az ami miatt NE a DOTET válasszam?

Ha tudtok pozitív dolgokat írni, akkor azt is szívesen elolvasom, de főleg a rossz tapasztalatok érdekelnek, mert nem tudom eldönteni még a sorrendet.



2023. febr. 13. 18:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10: az ADHD nem tesz munkaképtelenné és kezelve nem ront a munkateljesítményen sem csak mindig pörög az ember. Ez tud jó is lenni, pl. egy ADHD-s sebésznek kiváló, mivel bele kell mélyülni a dolgokba és nagyon sokat kell pörögni, mondjuk egy baleseti osztályon. A tanulással meg eddig sem voltak gondok.


9: Értem, ez azért megnyugtató. Főleg azok számára, akik ott élnek, de most már szinte biztos, hogy inkább Pécs lesz a nyerő :)

2023. febr. 13. 21:29
 12/16 NTBS ***** válasza:
Válaszd bátran.
2023. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
Ezen kérdés után azt mondom hogy ne legyél orvos.
2023. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bp.-n még mindig rosszabb a hleyzet, főleg ha a légszennyezést, zajszennyezést nézzük, viszont emiatt senki nem károg. Félre értés ne essék, nem akarm semminek és senkinek sem a pártját fogni, csak hát na, mondjuk ki az igazat. Nem fog a debreceniek egészsége veszélybe kerülni, illetve téged sem fog az zavarni, nem is mondta senki, hogy mellé kell költöznöd, meg nem is fog az olyan hangosan üzemelni, hogy egész Debrecen ne tudna tőle aludni.
2023. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gyere Pécsre , én itt vagyok ötödéves.😁

ADHD-s évfolyamtársam is van, jól teljesít .

2023. febr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
A putyinista debreceni egyetem és a fideszmaffia által leuralt és kizsigerelt alföldi porfészek debrecen egyébként is minden téren felejtős kínai körezetromboló és külföldi vendégmunkás tömegeket alkalmazó akksigyár nélkül is.
2023. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!