Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyan általános iskolát...

Olyan általános iskolát keresek Esztergomban, ahol a Magyar irodalom oktatása nem abban merül ki, hogy memoritereket adnak fel tanulhatatlan mennyiségben, hanem megtanítják a gyereket az irodalmi anyagok elemzésére. ?(Tanár név is jól jönne.) Köszi.

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem fogsz találni, mindegyik iskola a NAT szerint tanít. Az már külön öröm lenne, ha szakos tanár fog tanítani a mai helyzetben.
2023. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Az irodalom nem egy fontos tantárgy, inkább valami értelmesből legyen erős egy suli
2023. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Budapesten van egy becsuletes irodalomtanarom. O megtanit az elemzesekre, de emellett felad egy csomo memoritert is. Szoval a ketto nem zarja ki egymast.

Gimis vagyok egyebkent, de felsoben is o tanitott.

2023. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha normális oktatást szeretnél BÁRMELYIK tantárgyból a gyerekednek akkor ne Esztergomban keresd, de ne is Magyarországon. Ha ez a probléma megoldódik akkor addigra a gyereked már rég nem lesz iskolás korú.


Majd talán az ő gyereke (HA marad Magyarországon és lesz addigra oktatás) akkor TALÁN normális rendszerben taníttathatja a gyerekét majd.


Sok sikert egyébként. Lehet nem lesz egyáltalán tanár mire eljutna az érettségihez.

2023. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
61%
Egomba ilyen nincs, de a nyakamat rá, hogy még a környéken se. Ha nagyon ragaszkodsz ehhez az irodalom témához (bár én személy szerint nem értem miért olyan fontos neked az irodalom oktatás, mert van ettől sokkal fontosabb), akkor inkább Pesten keress ilyen iskolát.
2023. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
32%

Meg fogsz lepődni, de a szar hírnevű Bottyánba vannak a legjobb irodalom tanárok.

De az összes többi, csak erősen átlagos. Már ha van éppen

2023. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az új NAT különösen elvárja a memoritereket és a lexikális tudásanyagokat, az új érettségi magyarból pont ettől lesz más, mint korábban.
2023. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!