Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiiratkozzak ebből az iskolából?

Kiiratkozzak ebből az iskolából?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok, májusban érettségi. Nekem eleve nehezebb bejárni mindennap és helytállni, hiszen nincs mögöttem támogató család enyhén szólva, és egy nehéz gyerekkort tudok magam mögött.

Ebben az iskolában sokan bántanak. Nincsenek barátaim, voltak, mára nagyon kettős a kapcsolatunk, mivel az egyik gyerek bántott így beálltak mögé, magamra hagytak csomószor. Én rengetegszer megkérdeztem tőlük hogy miért hagytak ott magamra , és miért ilyen kettős a kapcsolatunk hogy sokszor észre se vesznek, néha igen, erre sosem kaptam választ. Nem tagadták, de nem mondtak semmit.

Az osztályfőnököm elprobál lehetetleníteni. Az osztálykirándulásra nem visz el, ami az év elején volt arra nem vitt el, mert az a srác aki bántott tudja hogy bánt, és nem akarja hogy elszökjek mert egyszer amikor bántott 11.ben lemaradtam a csoporttól. Hát igen ilyen ez ha senkinek nem vagyok fontos. Most sem visz el, de most azért mert konfliktusos a kapcsolatunk. Félévkor a 3.8as átlagomra hármast akart adni, de én ilyenkor begurultam és felmentem az igazgató úrhoz. Igazgató úr és a vezetőség mellettem áll, hiszen tudják a helyzetem. Megkaptam a 4-est.

Az osztályfőnök csomószor megalázott, amikor erős öngyilkossági szándékom miatt nem tudtam suliba menni, amiről volt pszichológusi igazolásom,akkor megfenyegetett, hogy kirugat a suliból. Rengetegszer megalázott az osztály előtt és próbált diszkriminálni, ott, ahol csak tudott. Én nem tudom mit tettem. Legdurvább az, hogy a tanárnő hittan-angol szakos, az osztályfőnöki óra politizálással telik ahol szidja az EU-t és az LMBTQ-t. Nem szeretnék véleményt mondani, de az hogy politizál, úgy hogy az osztályközösség egy nagy 0, az azért hagy némi kivetnivalót maga után.

Most írtunk egy matek próbaérettségit. Csak 48% lett. Ez szánalmas. Nem fogom semmire se vinni, fizika emeltezni szeretnék abból gyakorlok de nehéz tanár nélkül...

Ki akarok iratkozni mert már nagyon erős a depresszióm. Az igazgatóhoz mentem már fel kiiratkozási szándékkal de nem engedte.



2023. febr. 27. 09:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy kibírtad! Igazan büszke lehetsz magadra! Sok sikert sz érettségihez!
2023. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2023. máj. 4. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!