Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült az emelt történe...

Hogy sikerült az emelt történelem érettségid?

Figyelt kérdés
Melyik évben írtad? Hány százalékos lett? Elégedett voltál vele? Olyan nehézségű feladatokra számítottál mint amilyeneket adtak?

2023. márc. 2. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2005, 70, nem, nem
2023. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2016-ban írtam, és 80%-os lett. Nagyjából elégedett voltam vele, sejtettem, hogy elég lesz a felvételi pontszámhoz, de úgy éreztem, ki tudtam volna hozni magamból többet. Igen, nagyon hasonlóra számítottam.
2023. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2016-ban írtam, szerintem nekem is 80% lett. Kb. 63% lehetett az írásbeli? és a szóbelire maximális pontot kaptam, amivel nem tudom, hogy ki lepődött meg jobban, a volt töri tanárom, aki szerint nekem nem volt való a töri, a faktos tanár, akinek az egyik leggyengébb diákja voltam, vagy én magam. :D Én "muszájból" emelteztem töriből, a nyelvtől féltem, a magyarról meg mindenki lebeszélni akart, de egyébként sem voltam odáig a versekért (a prózai műveket szerettem mindig is). Így hát maradt a töri. Én összességében számítottam egy 60-70%-ra, illetve, még attól is féltem, hogy annyi egyáltalán sikerül-e... Szóval, a 80% maximálisan meghaladta a képzeletemet. Én arra számítottam, hogy az esszék menni fognak, azokból voltam a legjobb, ezek után sajnos pont az esszék nem mentek.
2023. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as, nekem szinte ugyan ez a helyzetem, annyi, hogy en otos vagyok tortenelembol es nem tartanak gyengének de en annak tartom magam, hisz a tudásom nem tul sok

Pont egy 80% kellene ahhoz, hogy felvegyenek egyetemre

2023. márc. 3. 08:40
 5/10 NTBS ***** válasza:
64%
Anno én még csak szóbeliztem. De mivel végig versenyeztem előtte nem volt gond.
2023. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
4 éven át toltuk a programokat, színjátszó, énekkar, utolsó évben már szinte a tanáriban éltünk, annyira arcok voltunk, tanárokkal jártunk mindehova kirándulni stb... szóval érettségi csak formaság volt nekünk, 1994-ben bementünk, lepacsiztunk töritanárral aztán tétel húz, lazán elbeszélget (mármint a húzott tételről, de nem kérdezett bele szinte semmit, elnök meg kávézgatott lazán), ennyi. 4-es megvolt.
2023. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2008, 87℅. Nem kellett semmihez soha.
2023. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2014, 90%

Elégedett voltam nagyjából, és nehezebb feladatokra számítottam, de sokat is tanultam nagyon. Kellett az egyetemhez, jogra mentem viszont a tori sosem volt a szívem csücske, de tudtam hogy a jog érdekel ahhoz meg elengedhetetlen volt így muszáj volt megszerettetnem magammal. Nagyon sokat készültem rá, mellette meg angolbol emelteztem de abból 12.oszen, az 96% lett, így tudtam duplázni.


Most erettsegizel? Hajrá!

2023. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2019, 90 %,igen, nagyjából igen. Szóbelinél a kedvenc témámat húztam, úgyhogy az sokat jelentett.
2023. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En idén csináltam emeltet és 76% lett a vége, reméljük elég lesz😅 szobelim 50/48 pontos lett így azzal rengeteget tudtam javítani szerencsére, az írásbeli annyira nem lett fényes. Ezen kívül én angolbol csináltam meg tavaly, az 92% lett, meg franciabol is for fun, hogy meglegyen a nyelvvizsgam, az pedig 65% lett, de jól jártam mert így közép szobelim csak magyarból volt😄
2023. júl. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!