Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt törisek! Ki hogy érzi,...

Emelt törisek! Ki hogy érzi, milyen volt az idei emelt töri érettségi, hogy sikerült nektek?

Figyelt kérdés
Melyik feladattal volt gondotok, és melyik esszéket választottátok?

2020. máj. 6. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nehéz volt a korábbiakhoz képest mindkét rész

Az USA-s, Rákosis, rendek és udvaros esszét írtam, de ezek borzalmasak lettek.

Te hogy érzed?

2020. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aaa... En mar bucsuztam az egyetemtol

En is ezeket az esszeket valasztottam, de nem teljesen arrol irtam ami kellett volna... Az izmusos feladat meg talan az a gyarmatos.. Orultem hogy foldrajzi felfedezes de azt hittem, hogy Magellan meg ilyenek lesznek....

2020. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehéz volt főleg a második világháború feladat kedves kérdező te hogy érzed nehéz volt az érettségi?
2020. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megoldokulcsot ha valaki megnezte... Hany pontot szamolt eddig?
2020. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első részben ha jól számoltam 50/35,5 lett. Az esszék meg brutál rosszak lettek szóval nem lett valami fényes. Többiek?
2020. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En ket feladatra nem emlekszem, hogy mit jeloltem, de 25-28pont+ az esszek.... Ott nem tudom mire szamitsak. Keves. 60 kellett volna
2020. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én USA, Rákosi, komplexnek pedig a békék. Én se érzem túl jónak, főleg hogy nagyrészt csak a forrásokról tudtam írni. Attól félek, hogy nulla pontot kapok a feladatmegértésre, így pedig az egész esszémre. Én csak a 45%-ra hajtanék, ahogy számolgattam a megoldókulcs alapján, az első résznél 60%-ot érhettem el kábé, viszont ha az esszéknél valamelyik nulla pontos lett, akkor fixen buktam a 45%-ot. Amúgy a 12. feladaton kiakadtam xd Ha meg van az eredményetek, majd írjatok hogy sikerült!
2020. máj. 11. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 47% lett
2020. máj. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 83% lett
2020. máj. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!