Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Weöres Sándor Gimnáziumról...

Weöres Sándor Gimnáziumról (Budapest, 9. kerület) van friss infótok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy pár éve elment több tanár, de milyenek az újak? Illetve milyen lett az iskola színvonala, légköre? (Felújításra szorulna erősen, azt láttuk, de lassan az az extra, ha valamelyik nem.)

2023. márc. 5. 18:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Senki nem jár oda...?
2023. márc. 10. 08:34
 2/11 anonim válasza:
Emeld ki a kérdést hátha, mert engem is érdekel :P. (Most hogy írtam csak egy idő után lehet majd)
2023. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt írja, hogy csak 24 óra múlva lehet. Na, majd akkor :)
2023. márc. 17. 10:00
 4/11 anonim válasza:
Elég kiábrándító hogy még most sincs válasz :(
2023. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Elég kiábrándító hogy még most sincs válasz :(
2023. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Szia,én most végeztem itt. Teljesen átlagos kis gimi,3 osztály szokott indulni,tehát mindenki kb ismert mindenkit.A tanári kar vegyes,vannak nagyon jók és kevésbé jók de alapból szerintem egész jól ki lehetett minddel jönni.Engem felvettek egyetemre,szóval ha akarsz innen is tovább tudsz tanulni nem kell csicsa gimnáziumba járnod ahhoz.
2023. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekünk nagyon pozitív csalódás lett végül az iskola (fiam ment oda), nagyon normálisak az osztálytársai és gyakorlatilag az összes tanára. Olyan órákat is kezd megszeretni, amiket általános iskolában egyáltalán nem. Gyakorlatilag kizárólag pozitív dolgokat mondott eddig :)
2023. szept. 24. 14:44
 8/11 anonim válasza:
0%
Az én tapasztalataim alapján, szerintem szörnyű az iskola körülményei. Nem elég, hogy egy nagyon rossz és veszélyes környéken van, a tanárok többször is figyelmeztettek, hogy a kis erdőben, ami rögtön a suli mellett van, járkál egy pedofil elmebeteg férfi. A közösség sem a legjobb. Tele vannak fűvel, drogokkal, gyógyszerekkel keresnek pénzt a suliban. Sokszor volt, hogy a suliból egyenesen a kórházba, vagy a pszichiátriára került onnan. Szörnyű a közeg, a hangulat. A tanárok depresszívek és nap mint nap mondták, hogy mennyire szívesen felkötnék magukat. Tönkretett lelkileg. Még mindig gyógyulnak be a lelki sebeim amiatt az iskola miatt. De szerencsére megszabadultam tőle. Az oktatás jó, de belül szétroncsol. Nem ajánlom senkinek, csak aki szereti a füves cigis alpári gyerekeket.
2023. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó te miről beszélsz??? Egyáltalán nincs ilyen ott.
2023. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Örülök, hogy te nem éltél át ilyet :)

Én így éltem meg. Saját tapasztalat. Tartsd tiszteletben kérlek.

2023. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!