Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a Tömörkény, a Deák...

Felvettek a Tömörkény, a Deák és a Ságvári biológiára is. Hova menjek?

Figyelt kérdés
Melyik iskola a legerősebb ilyen téren? Hol a legjobbak a tanárok/közösség?

2023. márc. 17. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ságvári
2023. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Csak az első helyen megjelölt képzésre vettek fel,nincs variáció.
2023. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy mindháromhoz megvan a pontja és most szeretne sorrendet cserélni. Az tudtommal még lehet.
2023. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a későbbiekben is reál irányba szeretnél menni, szerintem a Ságvárit válaszd mindenképp! Én Tömörkényes voltam, mert amikor oda jelentkeztem, akkor még nem tudtam, hogy a későbbiekben hol szeretnék továbbtanulni. Nem kicsit szenvedtem, hogy bioszból és kémiából felhozzam magam emelt érettségi szintjére..
2023. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Deákban a tanári kar borzasztó, a Ságvárit nem ismerem annyira. Én Tömörkényes vagyok, nagyon jó biosz és kémia tanáraink vannak, csak ajánlani tudom
2023. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egy ismerősöm a Ságváriba jár és nagyon nem szereti. Rossz tanárokat kapott, az osztályközösség is szörnyű.

Viszont az egyik legjobb iskola Szegeden, a tanári kar és az osztály összetétele pedig a szerencsén múlik, úgyhogy simán lehet, neked bejön.

2023. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván a Ságváriba.
2023. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Ságvárit javaslom. Végül hogy döntöttél?
2023. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat! Végül a Ságvári mellett döntöttem.:)
2023. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!