Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan egyetemi, főiskolai...

Van olyan egyetemi, főiskolai szak, ahol egyáltalán nem tanulnak matematikát?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 2. 08:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#8. Oké, csak ez itt nem igazán releváns. Az sem helytálló, hogy hülyeség-e vagy sem, mert pályánként jelentős különbségek vannak. Arról már 6 évesen is lehet álmodozni, hogy repülőgépet szeretnél vezetni vagy tervezni, esetleg állatorvos lennél, az meg 18 évesen is ritka, hogy valaki mondjuk hitelintézeti kockázatelemző szeretne lenni. Pedig menő is, meg jól is fizet, csak nem kézzelfogható. A középiskolások nagyrészének senki sem segít, tök természetes, hogy annyit tudnak felmérni, hogy mely tantárgyakat szeretik és melyeket nem. Abban egyetértünk, hogy ez problémás.


#9. Elnézést, ezt valóban benéztem, a kérdező azt már csak a 2. válaszban kérdezte, így teljesen jogos volt a pszichós válaszod.

2023. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
NKE civil szakjai, ezzel sok pénzt nem fogsz keresni, de biztos állásod lesz a közigazgatásban. Matek kb 3 tárgyban van, az is a 4 alapművelet.
2023. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Ne vitatkozzatok...43 vagyok és csak puszta kíváncsiságból kérdeztem...
2023. ápr. 3. 06:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!