Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van, ha a kormány (megint)...

Mi van, ha a kormány (megint) csak blöfföl, ezúttal a közoktatási státusztörvénnyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rendszeresen hoznak éjszaka döntéseket, 2/3-dal keresztül id viszik,már megszokhattuk.


De szoktak blöffölni is. Mi van, ha ez most csak a pedagógusok engedetlensége, sztrájkjai miatti figyelmeztetés? Ezt kapjátok, bevezetjük, ha továbbra sem csendesedtek? Szerintetek?



2023. ápr. 5. 07:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem blöffölhetnek, én akkor is felmondtam a múlt héten, mint hogy majd utána még fél évet kelljen valahol szenvednem amit utálok...
2023. ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig sem igazán blöfföltek, csak simán visszatáncoltak, ha azt látták, hogy nagoyn népszerűtlen lenne az adott döntés. Populisták, az intézkedéseik célja a hatalom megtartása, a népszerűtlen döntés meg veszéleyezteti a hatalmukat.


Velük szemben többezer pedagógus írta már alá a petíciót, hogy ha bevezetik,ők felmondanak. Közülük lehet, hogy többen blöffölnek, de én erre sem alapoznék nagyon.

2023. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

"hogy ha bevezetik,ők felmondanak. "


A pofájuk jár a semmire.Én suliban dolgozom, volt egy tanker által erőletett igazgatóváltás, a tantestületből senki se támogatta az új igazgatót.

És azt mondták ha kinevezik az új dirit, a 90% felmond...

az új dirit kinevezték, senki, 1 db tanár se mondott fel.

2023. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3, nem vagyok benne biztos, hogy egy új főnök kinevezése, és a munkakörülményeid jelentős lerontása egy lapon említhető..
2023. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

"és a munkakörülményeid jelentős lerontása egy lapon említhető.."


nem, de a mögötte álló ostoba beszari birka mentalitás azonos. Míg csak pofázni kell mindenki hatalmas nagy harcos mikor TENNI kell mindenki kussolni fog. nem fognak azok felmondani, ugyan hova is mennének máshova. Sehova se kellenek.

2023. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én feleségem és vele együtt a teljes fejlesztőcsapat egyszerűen magánban kezdi el csinálni amit eddig államiban cinált.

Igazából külön-külön már mindegyik magánvállalkozó, szóval találni egy bérelhető helyet ahol aztán órnként 10-15ezerért cisnálják azt, amit eddig az állam "biztosított" ingyenesen, nem kunszt. És mivel a környéken jóformán ők az egyetlen csapat akik csinálták ezt a fajta fejlesztést, így lesz rá kereslet bőven. A tanker meg eddig is csak a bejövő igény töredékét volt képes ellátni, nélkül gyakorlatilag megszűnik a tankerületben az ellátás.


Szóval például ide mennének.

2023. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

Ha ez ennyire marha egyszerű, mégis mi a lótökért van még 1 db ember is az államiban?


A feleségem 40+-os föci-hittan szakos. Szerinted ha eljönne a suliból hova a francba kéne? takarítani egy plázába? Maximum oda.

Kereskedelembe se, mertt nulla gyakorlata van.Még a teszkó pénztárba se kéne.

2023. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaj, azért pénztárosnak nem egy nagy kunszt betanulni. Engem anno diákként vágtak be a kasszába, és elfelejtett bejönni aznapra az oktatóm. Estére már csak úgy csipogtattam az árut... Hidd el, aki keres, talál. Kasszásként meg még több szabadideje is lesz.
2023. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

"Engem anno diákként vágtak be a kasszába, "


ÍGY VAN!!! te ezt diákként sőt még huszonévesként is megtehetted


próbáld meg ugyanezt 40+-osként. Ébredj már fel ember!!

szerinted azért nem kell (még oda se) mert

a) nem tudna betanulni

b) vagy mert 40+os = ÖREG?


na szerinted mi az ok?

2023. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"Kasszásként meg még több szabadideje is lesz."+


világos. főleg az éves 46 napos fizetett szabit is megkapja ugye? És otthon lesz pénteken már 13 órakor (mert most otthon van)....? és szabad fixen az összes hétvégéje? Ugye ez a kereskedelemben is így megy, eltaláltam?

2023. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!